Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis akcí

Školní rok 2017/2018

28.9 čtvrtek Státní svátek
5.10 čtvrtek ZŠ a MŠ Herálec
6.10 pátek  ZŠ Švábenice
12.10 čtvrtek ZŠ Komenského 15, Nové Město nad Metují
13.10 pátek ZŠ a MŠ Černčice
19.10 čtvrtek ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
20.10 pátek ZŠ SJednocení
26.10 čtvrtek Podzimní prázdniny
27.10 pátek Podzimní prázdniny
2.11 čtvrtek ZŠ prof. V. Vejdovského
2.11 čtvrtek Záložna Litovel
3.11 pátek  
9.11 čtvrtek ZŠ Kuželov
10.11 pátek ZŠ Brno
16.11 čtvrtek ZŠ Újezd
17.11 pátek Státní svátek
23.11 čtvrtek ZŠ Ostrava-Hrabůvka
24.11 pátek ZŠ  Břeclav
30.11 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
1.12 pátek

ZŠ a MŠ Tršice

5.12 úterý ZŠ Ořechov u Brna
7.12 čtvrtek ZŠ Zborovice
8.12 pátek Rezervováno VŠ
14.12 čtvrtek  ZŠ Nikolčice
15.12 pátek ZŠ Žďár nad Sázavou
21.12 čtvrtek SOŠ Bruntál
22.12 pátek  

 

   
4.1 čtvrtek SOŠ Česká Třebová
5.1 pátek ZŠ a MŠ Rudolfov
11.1 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
12.1 pátek ZŠ a MŠ Tatenice
18.1 čtvrtek ZŠ Dyjákovice
19.1 pátek  
25.1 čtvrtek SZeŠ Lanškroun
26.1 pátek ZŠ Komenium
1.2 čtvrtek ZŠ Žďárná
2.2 pátek Pololetní prázdniny
5.2 pondělí  
6.2 úterý ZŠ T. Stolzové Kostelec nad Labem
7.2 středa ZŠ Mníšek pod Brdy
8.2 čtvrtek ZŠ a MŠ Machov
9.2 pátek ZŠ Lánov
15.2 čtvrtek ZŠ Kanice
16.2 pátek
ZŠ a MŠ Starý Hrozenkov
22.2 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
23.2 pátek ZŠ Na Valtické
1.3 čtvrtek ZŠ Březí
2.3 pátek ZŠ Rajhrad u Brna
8.3 čtvrtek Základní škola Jihlava
9.3 pátek ZŠ a MŠ Černovice
15.3 čtvrtek  
16.3 pátek ZŠ Nedašov
22.3 čtvrtek ZŠ a MŠ Libáň
23.3 pátek ZŠ a MŠ  Bzenec
29.3 čtvrtek Velikonoční prázdniny
30.3 pátek Státní svátek
5.4 čtvrtek  
6.4 pátek ZŠ Sloupnice
12.4 čtvrtek  
13.4 pátek  
19.4 čtvrtek  
20.4 čtvrtek  
26.4 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
27.4 pátek  
3.5 čtvrtek  
4.5 pátek  
10.5 čtvrtek ZŠ Dr. Peška 768
11.5 pátek ZŠ a MŠ Hořičky
17.5 čtvrtek  
18.5 pátek SŠ, ZŠ a MS Kraslice K.V
24.5 čtvrtek  
25.5 pátek  
31.5 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
1.6 pátek  
7.6 čtvrtek  
8.6 pátek  
14.6 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
15.6 pátek  
21.6 čtvrtek  
22.6 pátek  
28.6 čtvrtek  
29.6 pátek  

Školní rok 2016 / 2017

5.9 pondělí ZŠ Dobrouč
6.9 úterý SZŠ Prostějov
6.10 čtvrtek ZŠ Křenov
14.10 pátek ZŠ Dolní Dunajovice
20.10 čtvrtek  
21.10 pátek  
25.10 úterý ZŠ Žďárná
3.11 čtvrtek ZŠ Měnín
4.11 pátek ZŠ Mikulov
10.11 čtvrtek ZŠ Lelekovice
11.11 pátek ZŠ Tuřany
17.11 čtvrtek  
18.11 pátek  
24.11 čtvrtek ZŠ Mutěnická, Brno
25.11 pátek ZŠ Aléská, Bílina
1.12 čtvrtek ZŠ Rohovládova Bělá
2.12 pátek ZŠ a MŠ Úsov
5.12 pondělí SŠ gastronomická Blansko
7.12 středa  
8.12 čtvrtek ZŠ Šanov
9.12 pátek ZŠ Píšť
15.12 čtvrtek Tyršova ZŠ Brno
16.12 pátek  
19.12 pondělí ZŠ Brno, Pavlovská
22.12 čtvrtek SOŠ civilního letectví
23.12 pátek  
27.1 pátek ZŠ a MŠ Brno
31.1 úterý ZŠ Malenovice
2.2 čtvrtek ZŠ Šaratice
3.2 pátek ZŠ Kobylí
9.2 čtvrtek  
10.2 pátek ZŠ a MŠ Bílovec
16.2 čtvrtek ZŠ Klášterec nad Orlicí
17.2 pátek ZŠ Velké Bílovice
23.2 čtvrtek ZŠ a MŠ Lhoty u Potštejna
24.2 pátek  
2.3 čtvrtek  
3.3 pátek  
9.3 čtvrtek ZŠ Bohuslavice
10.3 pátek ZŠ Studénka
16.3 čtvrtek SOŠ Veselí nad Lužnicí
17.3 pátek ZŠ Nová Říše
23.3 čtvrtek ZŠ Frýdek-Místek
24.3 pátek ZŠ Velké Pavlovice
27.3 pondělí ZŠ a MŠ Olomouc
30.3 čtvrtek ZŠ Nové Město nad Metují
31.3 pátek ZŠ Jičín
6.4 čtvrtek  
7.4 pátek ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
13.4 čtvrtek Velikonoční prázdniny
14.4 pátek Velikonoční prázdniny
20.4 čtvrtek ZŠ Suchdol
21.4 pátek ZŠ Postupice
27.4 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
28.4 pátek ZŠ Benešov
4.5 čtvrtek  
5.5 pátek  
11.5 čtvrtek ZŠ Libiš
12.5 pátek ZŠ Sadská
18.5 čtvrtek  
19.5 pátek  
25.5 čtvrtek ZŠ Třemošnice
26.5 pátek  
1.6 čtvrtek ZŠ Prostřední Bečva
+ ZŠ Dolní Bečva
2.6 pátek  
8.6 čtvrtek VÚ Višňové.
9.6 pátek Rezervováno ZUŠ (NK)
15.6 čtvrtek Rezervováno ZUŠ
16.6 pátek  
22.6 čtvrtek ZŠ D. Bousov
23.6 pátek  
26.6 pondělí ZŠ Velké Opatovice
29.6 čtvrtek SŠTO, Dačice
30.6 pátek